SOUTĚŽE

LUKOSTŘELBA

SOUTĚŽE

Kalendář závodů (ČLS)

Soutěže družstev – výsledky (ČLS)

Uspořádání a rozpis soutěží pro sezónu 2020 / 2021 (ČLS)

Soutěžní řád (ČLS)

Pozastavení kalendáře závodů do 23. 11. 2020 (ČLS)

 

Dlouhodobé soutěže – družstva

Halová lukostřelba – reflexní luk:

 I. liga dospělíPřebor dospělíDorost a žactvo
1. kolo1. 11. 2020 – 27. 12. 20201. 11. 2020 – 27. 12. 20201. 11. 2020 – 27. 12. 2020
2. kolo28. 12. 2020 – 5. 2. 202128. 12. 2020 – 14. 2. 202114. 12. 2020 – 7. 2. 2021
3. kolo6. – 7. 2. 202115. 2. 2021 – 31. 3. 202125. 1. 2021 – 31. 3. 2021

Terčová lukostřelba – reflexní luk:

 I. liga dospělíII. liga a přebor dospělíDorost a žactvo
1. kolo1. 5. 20211. 4. 2021 – 23. 5. 20211. 4. 2021 – 6. 6. 2021
2. kolo12. 6. 202124. 5. 2021 – 11. 7. 202124. 5. 2021 – 8. 8. 2021
3. kolo17. 7. 202112. 7. 2021 – 29. 8. 202119. 7. 2021 – 15. 10. 2021
4. kolo28. 8. 202130. 8. 2021 – 15. 10. 2021 

Mistrovství ČR:

 termínpořádá
31. MČR dorostu v halové lukostřelbě20. – 21. 2. 2021ČLS
Sportovní centrum Nymburk
31. MČR dospělých v halové lukostřelbě27. – 28. 2. 2021ČLS
Sportovní centrum Nymburk
29. MČR žactva v halové lukostřelbě13. – 14. 3. 2021LO TJ Sokol Kostelec na Hané
87. MČR dospělých v terčové lukostřelbě reflexních luků13. – 15. 8. 2021Lukostřelba Prostějov
30. MČR dorostu v terčové lukostřelbě20. – 22. 8. 2021LK Znojmo
30. MČR žactva v terčové lukostřelbě11. – 12. 9. 2021Lukostřelba Kroměříž
30. MČR dospělých a dorostu v terénní lukostřelbě2. – 3. 10. 2021LO TJ Sokol Kostelec na Hané


Naše úspěchy

  O Sezóna 2019 – 2020

Jaromír Termer3. místoMČR v halové lukostřelběkategorie: reflexní luk muži
Filip Choděra4. místoMČR v halové lukostřelběkategorie: reflexní luk junioři
Družstvo – kadetky RL3. místoMČR v halové lukostřelběkategorie: reflexní luk kadetky
Družstvo – muži RL6. místoI. liga – halová lukostřelba 
Družstvo – muži RL8. místoPřebor – halová lukostřelba 
Družstvo – ženy RL6. místoLiga – halová lukostřelba 
Družstvo – dorost RL5. místoLiga – halová lukostřelba 
Družstvo – žactvo RL9. místoPřebor – halová lukostřelba 
Alexandra Lerlová4. místoMČR v terčové lukostřelběkategorie: reflexní luk seniorky
Mix team – senioři RL4. místoMČR v terčové lukostřelběkategorie: reflexní luk senioři
Lucie Nevolová2. místoMČR v terčové lukostřelběkategorie: reflexní luk kadetky
Mix team – kadeti RL1. místoMČR v terčové lukostřelběkategorie: reflexní luk kadeti
Družstvo – muži RL1. místoII. liga – terčová lukostřelba 
Družstvo – muži RL7. místoPřebor – terčová lukostřelba 
Družstvo – ženy RL3. místoPřebor – terčová lukostřelba 
Družstvo – dorost RL5. místoLiga – terčová lukostřelba 
Vlastimil Krejčí1. místoMČR v terénní lukostřelběkategorie: reflexní luk senioři

  O Sezóna 2018 – 2019

Alexandra Lerlová3. místoMČR v halové lukostřelběkategorie: reflexní luk seniorky
Vlastimil Krejčí1. místoMČR v halové lukostřelběkategorie: reflexní luk senioři
Družstvo – junioři RL3. místoMČR v halové lukostřelběkategorie: reflexní luk junioři
Družstvo – juniorky RL3. místoMČR v halové lukostřelběkategorie: reflexní luk juniorky
Družstvo – muži RL4. místoI. liga – halová lukostřelba 
Družstvo – muži RL10. místoPřebor – halová lukostřelba 
Družstvo – ženy RL4. místoPřebor – halová lukostřelba 
Družstvo – dorost RL7. místoLiga – halová lukostřelba 
Družstvo – žactvo RL8. místoLiga – halová lukostřelba 
Alexandra Lerlová3. místoMČR v terčové lukostřelběkategorie: reflexní luk seniorky
Jaromír Termer2. místoMČR v terčové lukostřelběkategorie: reflexní luk muži
Mix team – senioři RL1. místoMČR v terčové lukostřelběkategorie: reflexní luk senioři
Mix team – junioři RL4. místoMČR v terčové lukostřelběkategorie: reflexní luk junioři
Vlastimil Krejčí1. místoMČR v terénní lukostřelběkategorie: reflexní luk senioři
Družstvo – muži RL8. místoI. liga – terčová lukostřelba 
Družstvo – muži RL7. místoPřebor – terčová lukostřelba 
Družstvo – ženy RL3. místoPřebor – terčová lukostřelba 
Družstvo – dorost RL7. místoLiga – terčová lukostřelba 
Družstvo – žactvo RL13. místoPřebor – terčová lukostřelba 

  O Sezóna 2017 – 2018

Alexandra Lerlová3. místoMČR v halové lukostřelběkategorie: reflexní luk seniorky
Vlastimil Krejčí3. místoMČR v halové lukostřelběkategorie: reflexní luk senioři
Družstvo – senioři RL1. místoMČR v halové lukostřelběkategorie: reflexní luk senioři
Jakub Kopřiva3. místoMČR v halové lukostřelběkategorie: reflexní luk st. žáci
Družstvo – muži RL4. místoI. liga – halová lukostřelba 
Družstvo – muži RL6. místoII. liga – halová lukostřelba 
Družstvo – ženy RL3. místoPřebor – halová lukostřelba 
Družstvo – dorost RL4. místoLiga – halová lukostřelba 
Družstvo – žactvo RL5. místoLiga – halová lukostřelba 
Alexandra Lerlová2. místoMČR v terčové lukostřelběkategorie: reflexní luk seniorky
Mix team – senioři RL1. místoMČR v terčové lukostřelběkategorie: reflexní luk senioři
Družstvo – muži RL3. místoI. liga – terčová lukostřelba 
Družstvo – muži RL6. místoII. liga – terčová lukostřelba 
Družstvo – ženy RL2. místoPřebor – terčová lukostřelba 
Družstvo – dorost RL6. místoLiga – terčová lukostřelba 
Družstvo – žactvo RL5. místoPřebor – terčová lukostřelba 
Jaromír Termer59. místoME – kvalifikacekategorie: reflexní luk muži

  O Sezóna 2016 – 2017

Anna Licehamrová1. místoMČR v halové lukostřelběkategorie: reflexní luk seniorky
Vlastimil Krejčí4. místoMČR v halové lukostřelběkategorie: reflexní luk senioři
Družstvo – kadeti RL2. místoMČR v halové lukostřelběkategorie: reflexní luk kadeti
Jakub Kopřiva1. místoMČR v halové lukostřelběkategorie: reflexní luk st. žáci
Tamara Opletalová2. místoMČR v halové lukostřelběkategorie: reflexní luk st. žákyně
Družstvo – starší žáci RL2. místoMČR v halové lukostřelběkategorie: reflexní luk st. žáci
Družstvo – muži RL5. místoI. liga – halová lukostřelba 
Družstvo – muži RL5. místoII. liga – halová lukostřelba 
Družstvo – ženy RL5. místoLiga – halová lukostřelba 
Družstvo – dorost RL5. místoLiga – halová lukostřelba 
Družstvo – žactvo RL6. místoLiga – halová lukostřelba 
Jaromír Termer1. místoMČR v terčové lukostřelběkategorie: reflexní luk muži
Vlastimil Krejčí2. místoMČR v terčové lukostřelběkategorie: reflexní luk senioři
Družstvo – muži RL1. místoMČR v terčové lukostřelběkategorie: reflexní luk muži
Milan Reich3. místoMČR v terénní lukostřelběkategorie: reflexní luk senioři
Družstvo – muži RL6. místoI. liga – terčová lukostřelba 
Družstvo – muži RL3. místoPřebor – terčová lukostřelba 
Družstvo – ženy RL2. místoPřebor – terčová lukostřelba 
Družstvo – dorost RL5. místoLiga – terčová lukostřelba 
Družstvo – žactvo RL8. místoLiga – terčová lukostřelba 

  O Sezóna 2015 – 2016

Tomáš Kovář3. místoMČR v halové lukostřelběkategorie: reflexní luk junioři
Jaromír Termer4. místoMČR v halové lukostřelběkategorie: reflexní luk muži
Matyáš Halamásek3. místoMČR v halové lukostřelběkategorie: reflexní luk st. žáci
Družstvo „A“ – starší žáci4. místoMČR v halové lukostřelběkategorie: reflexní luk st. žáci
Družstvo – muži RL4. místoI. liga – halová lukostřelba 
Družstvo – muži RL4. místoII. liga – halová lukostřelba 
Družstvo – ženy RL6. místoLiga – halová lukostřelba 
Družstvo – dorost RL4. místoLiga – halová lukostřelba 
Družstvo – žactvo RL2. místoPřebor – halová lukostřelba 
Tomáš Kovář3. místoMČR v terčové lukostřelběkategorie: reflexní luk junioři
Anna Licehamrová1. místoMČR v terčové lukostřelběkategorie: reflexní luk seniorky
Mix team – senioři RL1. místoMČR v terčové lukostřelběkategorie: reflexní luk senioři
Tobiáš Tiele4. místoMČR v terčové lukostřelběkategorie: reflexní luk st. žáci
Družstvo – starší žáci2. místoMČR v terčové lukostřelběkategorie: reflexní luk st. žáci
Družstvo – muži RL5. místoI. liga – terčová lukostřelba 
Družstvo – muži RL3. místoPřebor – terčová lukostřelba 
Družstvo – ženy RL1. místoPřebor – terčová lukostřelba 
Družstvo – dorost RL7. místoLiga – terčová lukostřelba 
Družstvo – žactvo RL5. místoLiga – terčová lukostřelba 

  O Sezóna 2014 – 2015

Jaromír Termer3. místoMČR v halové lukostřelběkategorie: reflexní luk muži
Milan Reich1. místoMČR v halové lukostřelběkategorie: reflexní luk senioři
Anna Licehamrová1. místoMČR v halové lukostřelběkategorie: reflexní luk seniorky
Družstvo – muži3. místoMČR v halové lukostřelběkategorie: reflexní luk muži
Štěpán Jedlan4. místoMČR v halové lukostřelběkategorie: reflexní luk kadeti
Klára Charvátová4. místoMČR v halové lukostřelběkategorie: reflexní luk st. žákyně
Družstvo – starší žákyně2. místoMČR v halové lukostřelběkategorie: reflexní luk st. žákyně
Družstvo – muži RL3. místoI. liga – halová lukostřelba 
Družstvo – muži RL5. místoII. liga – halová lukostřelba 
Družstvo – ženy RL3. místoPřebor – halová lukostřelba 
Družstvo – dorost RL6. místoLiga – halová lukostřelba 
Družstvo – žactvo RL4. místoPřebor – halová lukostřelba 
Michaela Žihlová2. místoMČR v terčové lukostřelběkategorie: reflexní luk st. žákyně
Družstvo – starší žákyně1. místoMČR v terčové lukostřelběkategorie: reflexní luk st. žákyně
Družstvo – mladší žáci3. místoMČR v terčové lukostřelběkategorie: reflexní luk ml. žáci
Anna Licehamrová1. místoMČR v terčové lukostřelběkategorie: reflexní luk seniorky
Mix team – senioři RL1. místoMČR v terčové lukostřelběkategorie: reflexní luk senioři
Milan Reich3. místoMČR v terénní lukostřelběkategorie: reflexní luk senioři
Družstvo – muži RL7. místoI. liga – terčová lukostřelba 
Družstvo – muži RL2. místoPřebor – terčová lukostřelba 
Družstvo – ženy RL2. místoPřebor – terčová lukostřelba 
Družstvo – dorost RL2. místoPřebor – terčová lukostřelba 
Družstvo – žactvo RL5. místoLiga – terčová lukostřelba